logoyeni

Hakkımızda

1979 yılında Saadettin YURTSEVER’in kurmuş olduğu Uzay marka asma kilit imalatı ile sektöre giren firmamız bu yıldan itibaren yenilikleri takip ederek 1986 yılında çeşitli anahtar ve kilit markalarının dağıtıcısı ve satıcısı olup Seven ticaret olarak devam etmiştir. Gelişen teknolojileri sürekli takip edip anahtarcıyı ev alarm sistemleri ile tanıştırmıştır .

Yenilikleri insanlara sunmanın zorluğunu ve hazzını yaşayarak 2000’li yıllarda baş döndürücü hızla gelişen immobilizer sektörünün araştırmasını yapıp sektörünün değişen yüzünde yerini almış ve kurumsal firma olma yolunda adımlar atmıştır.Sizlere daha iyi hizmetler sunmak imalat ve araştırmalar yapmak için 2011 yılında Çin’in ve elektronik kalbi olan Shenzhen’de ofis ve ekip kurup global dünyanın sert ve zorlu rekabet ortam?na kendini hazırlamıştır. Çin’de yaptığmız imalat ve ticaret ile yurtdışında tanınır global bir TÜRK şirketi oluğumuz ülkemize döviz bazında sağladığımız katkılar her zaman övünç ve ilham kaynağımız olmuştur.

Vizyonumuz daha iyi hizmet vermek olduğundan enerjimizi yalnızca kendi sektörümüzde yoğunlaştırıp ürün gamımızda sektör dışında ticaret veya ürün çeşidi ile iştigal etmemekteyiz gücümüzün yettiğince sizlere hizmet etmekten onur ve mutluluk duyacağız.